Çamaşır Kurutmalıkları

Kategori
Cıngıllıoğlu LAV Bardak Çaydanlık Kahvaltı Takımı Kahve Fincanları Tabak ve kaseler Sofra - Mutfak Tencere ve tencere seti Elektronik Ürünler
Durumlar
renk
FİLTRE

Dayanıklı ve Kaliteli Alüminyum Çamaşırlık Modelleri

Yıkadığımız kıyafetleri makineden çıkarınca düzenli bir şekilde asıp kurutmak için bir çamaşır kurutmalığına ihtiyaç duyarız. Eğer ıslak çamaşırlar kurutulmazsa daha çabuk yıpranır, kötü koku yapar ve hatta çürür. Bundan dolayı iyi ve sağlam bir çamaşır kurutmalığı alınmalıdır. Bu şekilde kıyafetler daha düzenli ve hava alacak şekilde yerleştirilir ve hızlı bir şekilde kurutulur. Bu şekilde ıslak kalan çamaşırların göreceği zararlardan da uzak durulmuş olur. Böylelikle kıyafetlerin uzun ömürlülüğü artmış olacaktır. Hem zamandan hem de ekonomiden tasarruf etmiş olursunuz. Kurutmalık çamaşır askıları da çamaşırlar için son derece bir üründür. Çamaşır kurutmalığı evlerde en çok lazım olan çok pratik ve kullanışlı bir üründür. En kaliteli malzemelerden üretilen su geçirmez ve paslanmaz bir yapıda olan çamaşır kurutmalıkları en ucuz fiyatları ile pazaerotesi.com adresimizde satılmaktadır. 

Askılıklar, askı modelinin büyüklüğüne göre tellere birden fazla kıyafet asılabilir. Askılar modellerin farklılığına göre taşınabilir veya monte edilebilir. Askılar kullanım alanına göre farklı modellerden belirlemek gerekebilir. Örneğin, dar bir odada geniş kanatlı çamaşır kurutmalığı kullanışlı olmaz. Dar alanlar için daha küçük modeller tercih edilmeli. Çamaşır kurutmalığı ıslandığında ağırlaşan kıyafetleri taşıyacak kadar sağlam ve dayanıklı ve sağlam bir yapıda olmasının yanı sıra her yere taşınabilecek bir hafiflikte ve potansiyelde olmalı. En kaliteli, en iyi, en kullanışlı ve en ucuz çamaşır kurutmalık modellerini pazarottesi.com adresimizden satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra elektronik ürünler, ütü, ütü masaları ve merdiven modellerini pazarotesi.com adresimizden satın alabilirsiniz. 


Çamaşır Kurutmalıklarına Dair Merak Edilenler


En Kullanışlı ve En Kaliteli Çamaşırlık Model ve Çeşitleri Hangileridir?

Çamaşır kurutmalık  modelleri, son derece kullanışlı ve şık tasarımlarla üretilmiştir. Hem kullanışlı hem de ergonomik bir yapıya sahip olan kurutmalıklarda; her çamaşır, birbirinden ayrı duracak şekilde tellerin üzerine yerleştirilir. Böylelikle çamaşırlar birbirine değmeden  ıslak kalmadan kurutulur. Çamaşır kurutmalığı satın alınmadan önce hangi alanda kullanıldığı belirlenmelidir. Kullanım alanına göre çamaşırlık modeli belirlenir. 

Normal çamaşır kurutmalıklarına oranla daha hızlı kurutan elektrikli çamaşır kurutma askısı da kıyafetleri daha hızlı kurutur. Elektrikli çamaşır kurutma askısı prize takılarak çalıştırılır. 

Balkon, çamaşır kurutma askısı için en çok tercih edilen bir yerdir. Buna benzer bir ihtiyacınız varsa balkon çamaşır askısı modellerine de bakabilirsiniz. Çamaşır kurutmalık modellerinden  3 katlı çamaşır kurutmalık modelleri oldukça büyük bir yapıdadır. Oldukça kullanışlı olan bu modelle tek seferde çok miktarda çamaşır kurutulabilir.


Çamaşırlıklar Hangi Materyallerden Yapılır?

Çamaşır kurutmalıklarında kullanılan materyaller, kullanılacak alana veya ihtiyaca göre farklılık  gösterir. Özellikle ıslak çamaşırların sıklıkla temas ettiği bölgelerden etkilenmeyen dayanıklı ve paslanmaz yapıda olmalıdır. Dayanıklı ve sağlam kurutmalık modelleri için çelik ve alüminyum çamaşırlık tercih edilmeli. Daha hafif ve daha esnek bir  kullanım için ise plastik çamaşır kurutmalık modellerini incelemek daha doğrudur. Ev içinde kullanılacak çamaşır askısı olarak kullanılabilecek farklı bir model ise ahşap çamaşır askısıdır. Görünüm olarak çok şıktır. Genel olarak evin dekoruna uyum sağlaması için tercih edilir. Ancak ahşap çamaşır askısında dikkat edilmesi gereken en önemli husus ahşabın suya dayanıklı olmasıdır. Seçilebilecek materyallerden bir diğeri de en çok tercih edilenlerden alüminyumdur. Alüminyum çamaşırlık modelleri daha çok uzun süreli kullanım için tercih edilir. Paslanmaz çelik kurutmalıktan daha hafiftir. Bir diğer çamaşır kurutmalık modeli ise kalorifer çamaşır kurutmalık askılarıdır. Kullanımı çok basit ve rahattır. Kalorifer Kurutmalık modelleri de alüminyum tercih edilmelidir. Cıngıllıoğlu marka ile en kaliteli materyallerden üretilen en iyi çamaşırlık modelleri pazarotesi.com adresimizde mevcuttur.

Çamaşırlıklar;

 • Alüminyum

 • Çelik

 • Paslanmaz çelik

 • Plastik 

 • Ahşap materyallerden üretilmektedir. 


Çamaşırlıklarınızı Uzun Süreli Kullanabilmek İçin Neler Yapmalısınız?

 1. Öncelikle kullanılan materyal dayanıklı olmalıdır. 

 2. Neme dayanıklı olması da ıslak çamaşırların ortaya çıkarabileceği zararlardan korunmasında yardımcı olur. 

 3. çelik malzemeden üretilmiş bir askılık ile ürün uzun yıllar son derece rahat bir şekilde kullanılabilir.

 4. Ürünlerin taşıyabileceği ağırlıktan fazlasının kullanılmaması zedelenmelerin, kopmaların ve kırılmaların önüne geçer.

 5. Asansörlü çamaşırlık modelleri kullanılırken makaraların dikkatli kullanılması gerekir. 

 6. Asansör mekanizmasının doğru ve düzenli bir şekilde işlemesi açısından son derece önemlidir. 


Çamaşır Kurutmalık Modelleri Nelerdir?

Çamaşır kurutmada tercih edilen çamaşır kurutma modelleri birbirinden farklı modellere sahiptir. Çamaşır kurutmalık modelleri oldukça fazladır. Bu modellerden bazıları şu şekildedir; çamaşır kurutmalık, alüminyum çamaşır kurutmalık, alüminyum çamaşır kurutmalığı, a101 çamaşır kurutmalık, dik çamaşır kurutmalık, dikey çamaşır kurutmalık, gazella çamaşır kurutmalık, ikea çamaşır kurutmalık, 3 katlı çamaşır kurutmalık, balkon çamaşır kurutmalık, bim çamaşır kurutmalık, cıngıllıoğlu çamaşır kurutmalık, koçtaş çamaşır kurutmalık, migros çamaşır kurutmalık, perilla,  çamaşır kurutmalık, çamaşır kurutmalık fiyatları, casilda home çamaşır kurutmalık, çamaşır kurutmalık a101, çek as çamaşır kurutmalık tekzen, bauhaus çamaşır kurutmalık,katlı çamaşır kurutmalık, migros çamaşır kurutmalık kampanyası, tekzen çamaşır kurutmalık, fantom çamaşır kurutmalık, kurutmalık çamaşır askısı, trendyol çamaşır kurutmalık, ceraware çamaşır kurutma askısı, 3 katlı çamaşır kurutmalık, devecioğlu çamaşır kurutmalık, doğrular çamaşır kurutmalık, iki katlı çamaşır kurutmalık, ahşap çamaşır kurutmalık, evin bella çamaşır kurutmalık, paslanmaz çamaşır kurutmalık, vileda çamaşır kurutmalık, çamaşır kurutmalık bim, çift katlı çamaşır kurutmalık, şok çamaşır kurutmalık, 2 katlı çamaşır kurutmalık, asansörlü çamaşır kurutmalık, ayaklı çamaşır kurutmalık, nina çamaşır kurutmalık, vileda mixer 3 çamaşır kurutmalık, çamaşır kurutmalık balkon, çamaşır, kurutmalık plastik parçaları, çamaşır kurutmalık tavsiye, elektrikli çamaşır kurutmalık, kalın borulu çamaşır kurutmalık, migros çamaşır kurutmalık fiyatı, tekerlekli çamaşır kurutmalığı, çamaşır kurutmalık yedek parça, a101 çamaşır kurutmalık ne zaman gelecek, evin çamaşır kurutmalık, hepsiburada çamaşır kurutmalık, kanatlı çamaşır kurutmalık, lady çamaşır kurutmalığı, çamaşır kurutmalık alüminyum modelleri ve çok daha fazlası için pazarotesi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Çamaşır Kurutma Askısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çamaşır kurutma askısında ilk olarak yapıldığı malzemeler araştırılmalıdır. Yapıldığı malzemenin  hem dayanıklı hem de insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Bunun yanı sıra çamaşır kurutma askısını kullanacak kişi sayısına ve kullanıcının beklentilerine göre farklı boyutlar tercih edilir. Dış görünüşü, modeli ve rengi de kişisel zevklere göre belirlenir. Her çeşit tarza hitap eden çamaşır kurutmalık modelleri için pazarotesi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. 


Çamaşır Kurutmalık Askısı Nasıl Kullanılır?

Çamaşır kurutma askısı, yıkanmış çamaşırların askılara asılması ile kullanılır. Bunun sonrasında, belirli bir zaman geçtikten sonra kuruyan çamaşırlar toplanır. Çamaşırları asarken ve toplarken kırıştırmadan toplamak çamaşırların daha sonra daha kolay bir şekilde ütülenmesini, sağlar. En kullanışlı, en kaliteli ve en iyi çamaşır kurutmalık modellerine ve bir sonraki aşama için ütü ve ütü masası modellerine bura dan ulaşabilirsiniz. 


Çekas Nedir?

Çek-As Çamaşır Askılığıdır ve istediğiniz zaman istediğiniz yere getirip açarak çamaşırlarınızı asabileceğiniz harika bir üründür.


Alüminyum Kurutmalık Paslanır Mı?

Alüminyum kurutmalık asla paslanma yapmaz. 

Paslanan Çamaşır Kurutmalık Nasıl Temizlenir?

Paslanmış bölgeyi ıslatarak üzerine bol miktarda karbonat dökmelisiniz. Böylece karbonat metale yapışacaktır. Karbonatı döktükten sonra, yarım saat bekle ve yüzeyini çizmeyecek bir fırça ile paslı bölgeyi ovalayarak temizleyip daha sonra da durulama işlemi yapılır. Tüm bunlarla uğraşmak yerine pazarotesi.com dan  Paslanmaz çamaşır kurutmalık modellerinden satın alarak hem sağlığınızı korur hem de bu zahmetten kurtulmuş olursunuz. 

 

Kışın Çamaşır Nasıl Kurutulur?

Kışın çamaşırları evin içerisinde kurutmak zorunda kalırız. Bunun için bu aylarda kurutma makineleri ile kurutmak en sağlıklı yoldur. Aynı zamanda kurutma makineleri kıyafetlerdeki zararlı bakterileri de yok eder. Çamaşır kurutmalıkları içerisinden en kullanışlı, en kaliteli ve en uygun modeller ise cıngıllıoğlu çamaşır kurutmalıkları dır. 


Çamaşır Nasıl Asılır?

Her bir kıyafetin asılma şekli farklıdır. Kıyafetler daha hızlı kurumaya ve düzgün kurumaya yönelik hangi asma tarzı daha uygunsa o şekilde asılır. Örneğin, tişörtleri asarken alt tarafından hafifçe katlayıp gerdirerek asarak sarkmaları önleyebilirsiniz. Pantolon asarken ise paçalarından asarak daha hızlı kurumasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bel kısmı aşağıya geldiğinden daha hızlı kurur. Çamaşır teli veya çamaşır kurutmalıklarına bu şekilde asılabilir.


En iyi Çamaşır Kurutmalık Hangisi?


Kurutmalık Fiyatları

Çamaşır Kurutmalıkları Ne Kadar?


Çamaşırlık üretim malzemeleri

Alüminyum, Çelik, Paslanmaz çelik, Plastik  ve Ahşap materyallerden üretilmektedir. 

Çamaşır kurutmalık fiyatlarıÇamaşırlık fiyatları; materyallerine, özelliklerine ve markasına göre değişiklik göstermektesir.
Devamını Oku Yazıyı Kapat
Ücretsiz kargo ve hızlı teslimat
7 gün içerisinde iade
Iyzico ile güvenli alışveriş
Kredi kartlarınıza taksitli alışveriş
Çerez Politikası pazarotesi.com olarak internet sitemizde çerez kullanmaktayız. Bu Çerez Politikası ("Politika") .pazarotesi.com tarafından yönetilen www.pazarotesi.com adresli internet sitesi için geçerli olup çerezler işbu Politika'da belirtilen şekilde kullanılacaktır.

Kabul Ediyorum
Türkiye'nin Züccaciye Tedarikçisi -Pazar Ötesi
Türkiye'nin Züccaciye Tedarikçisi -Pazar Ötesi
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Türkiye'nin Züccaciye Tedarikçisi -Pazar Ötesi
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
06:28